مفتول گالوانیزه و نشانگرهای سیم گالوانیزه که باید بدانید

مفتول گالوانیزه و نشانگرهای سیم گالوانیزه که باید بدانید

مفتول گالوانیزه و نشانگرهای سیم گالوانیزه که باید بدانید

Blog Article

اصولا آهن پوشیده شده با روکش روی عمر بسیار بالایی دارد. طول عمر این فلز حدودا بین ۲۰ تا ۳۰ سال می باشد. البته جالب است بدانید این تازه زمانی ست که این آهن در مقابل رطوبت یا اسیدهایی قلیایی قرار بگیرد.

آهن بسیار خالص به سرعت زنگ نمی‌زند. ناخالصیهای موجود در آهن موجب پیشرفت زنگ زدگی می‌شوند.

فولاد کثیف به فولادی گفته می شود که ناخالصی های زیادی در هنگام مذاب ریزی داشته باشد. شمش به دست آمده از این مذاب نیز دارای ترک هایی که به صورت چشمی قابل مشاهده هستند می باشد.

در فرآیند گالوانیزاسیون، آهن یا فولاد توسط فلز روی روکش می شوند. فلز روکش از خوردگی فلز اصلی جلوگیری می کند. در صورت افزایش مقاومت ورق، باید ضخامت پوشش را نیز افزایش دهیم.

میلگرد تیرآهن ورق پروفیل نبشی ناودانی سپری لوله محصولات مفتولی

 هنگامی که سیم مفتول سیاه را در وان مذاب از فلز روی غوطه ور می کنند و گالوانیزاسیون با عمق زیادی در سطح فلز اعمال می گردد.

قیمت مفتول گالوانیزه تاکستان, قیمت مفتول گالوانیزه زنجان, قیمت مفتول گالوانیزه, سیم مفتول گالوانیزه,قیمت روز اطلاعات بیشتر مفتول گالوانیزه,قیمت مفتول گالوانیزه گرم,قیمت سیم مفتول گالوانیزه , فروش مفتول گالوانیزه اصفهان

در مطالب فوقبه سوال سیم مفتول گالوانیزه چیست به طور کامل پاسخ داده شد. می‌توان نتیجه گرفت که این محصول یکی از کاربردی‌ترین محصولات در صنعت مفتول است. از سیم مفتول گالوانیزه در صنایع گوناگونی که نام بردیم استفاده‌های مختلفی می‌شود.

این کار اینجا کلیک کنید باعث بالا بردن مقاومت آن در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی می‌شود. در این روش ضخامت پوشش روی بیش‌تر بوده و در نتیجه مقاومت بیش‌تری در برابر رطوبت دارا است. به مفتول تولید شده با این روش مفتول گرم نیز گفته می‌شود.

برای تعیین قیمت مفتول‌های گالوانیزه باید به نوع گالوانیزاسیون توجه داشت. مفتول‌های گرم و سرد دارای قیمت‌های مختلفی هستند. علاوه بر آن ضخامت فلز روی نیز بر روی این امر تاثیر خود را می‌گذارد. از ضخامت مفتول نیز می‌توانیم به عنوان یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت یاد کنیم. هر چقدر ضخامت محصول بیشتر باشد، قیمت تعیین‌شده برای آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. برای خرید مفتول گالوانیزه نیاز قیمت مفتول گالوانیزه است تا یکی از بهترین مجموعه‌ها را در این زمینه انتخاب کنید.

– محافظت کامل: پوشش ایجاد شده می تواند کلیه نقاط و سطوح فولاد را اعم از گوشه ها، جاهای کوچک راهنمایی بیشتر و فرورفتگیها پر نموده و از خوردگی کلیک کنید آنها جلوگیری کند.

برای گالوانیزه کردن فلز، آن را در حمامی از روی مذاب وارد میکنند تا سطح آن خوب پوشش بگیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به صنایع مفتول آژند می باشد.طراحی توسط:منسیکس

مطمعن باشید با یکبار خرید از پارت آهن مشتری همیشگی خواهید شد.

Report this page